Головна

Оголошення

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АБ «УКООПСПІЛКА» оголошує відкриті торги (аукціон)  з продажу активів АБ «УКООПСПІЛКА», шляхом відступлення прав вимоги за кредитами іншим фінансовим установам, який проводитиметься на електронному торговому майданчику Першої української міжрегіональної товарної біржі

Детальна інформація за посиланням (файл у форматі .doc)

ПУБЛІЧНИЙ ПАСПОРТ АКТИВУ №1 (файл у форматі .xls)

ПУБЛІЧНИЙ ПАСПОРТ АКТИВУ №2 (файл у форматі .xls)

ПУБЛІЧНИЙ ПАСПОРТ АКТИВУ №3 (файл у форматі .xls)

ПУБЛІЧНИЙ ПАСПОРТ АКТИВУ №4 (файл у форматі .xls)

 

Оголошення

Звіт про виплати та надходження АБ "УКООПСПІЛКА" станом на 01.04.2016

Детальна інформація за посиланням (файл у форматі .xls)

 

Оголошення

АБ «Укоопспілка» здійснює пошук потенційних покупців майна банку (кредитів) шляхом відступлення прав вимоги за кредитними договорами та договорами забезпечення виконання зобов'язання.

Детальна інформація за посиланням (файл у форматі .xls)

Продовжено ліквідацію АБ «УКООПСПІЛКА»

З метою виконання всіх заходів, пов’язаних з ліквідацією ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА» (далі – АБ «УКООПСПІЛКА»), передбачених Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), на підставі пункту 2 частини п’ятої статті 12, частини першої статті 35, частини п’ятої статті 44, частини третьої статті 48 Закону, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) прийняла рішення від 24 березня 2016 р. № 390 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АБ «УКООПСПІЛКА» на один рік до 22 квітня 2017 року включно.

Водночас, відповідно до зазначеного рішення продовжено повноваження ліквідатора АБ «УКООПСПІЛКА», визначені Законом, зокрема, статтями 37, 38, 47-52, 521, 53 Закону, в тому числі з підписання всіх договорів, пов’язаних з реалізацією активів банку у порядку, визначеному Законом, окрім повноважень в частині організації реалізації активів банку, провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Кашути Дмитра Євгеновича на один рік до 22 квітня 2017 року включно.

 

Оголошення про проведення безпосереднього продажу майна
 ПАТ АБ «Укоопспілка»

 

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ АБ «Укоопспілка»  оголошує безпосередній продаж майна ПАТ АБ «Укоопспілка», а саме: комп'ютерна техніка, банківське обладнання, меблі,  та інші основні засоби.

Список майна банку (файл у форматі .xls)

Майно знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Магнітогорська, 1е.

За більш детальною інформацією та з приводу огляду майна звертатись до ПАТ АБ «Укоопспілка» за  адресою:  м. Київ, вул. В. Чумака, 5, тел. моб (067) 240-10-28, моб (067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, або надсилати звернення на ел.адресу  v.voloschuk@bankukoopspilka.kiev.ua

З покупцем укладається договір купiвлі-продажу. Кошти покупцем перераховуються на накопичувальний рахунок не пізніше наступного дня після укладання договору. 

 

Змінено реквізити ПАТ АБ УКООПСПІЛКА

 ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ тОВАРИСТВО “АКЦІОНЕРНИЙ БАНК “УКООПСПІЛКА” повідомляє про зміну з 14 грудня  2015 року реквізитів для погашення заборгованості за кредитами та иншими зобов”язаннями перед банком .

 Юридичні та фізичні особи можуть здійснювати погашення заборгованості в національній валюті у безготівковій формі шляхом перерахування коштів на накопичувальний рахунок ПАТ АБ “УКООПСПІЛКА” через установи Інших банків.

 Актуальні  РЕКВІЗИТИ НАКОПИЧУВАЛЬНОГО РАХУНКУ БАНКУ ДЛЯ ПЛАТЕЖІВ У НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ:

 Отримувач: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ  ТОВАРИСТВО “АКЦІОНЕРНИЙ БАНК  “УКООПСПІЛКА” (в стадії ліквідації)

Код за ЄДРПОУ отримувача: 21536532

Номер рахунку: № 32075117601026            

Банк отримувача: Національний банк України 

Код банку отримувача (МФО):  300001

  Довідкова інформація за номером ПАТ АБ “УКООПСПІЛКА”  (38)-044 -455-36-92.

 

«Акціонерний банк «УКООПСПІЛКА»  оголошує про проведення відкритих торгів (аукціону) 

 

ІНФОРМАЦІЯ про укладені договори ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ  БАНК»  «УКООПСПІЛКА»

 

 Оголошення про проведення конкурсу з реалізації активів банку ПАТ АБ «Укоопспілка» на електронних торгових майданчиках товарних бірж

Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ АБ «Укоопспілка»  оголошує  реалізацію  активів шляхом відступлення прав вимоги за кредитними договорами.

Зі списком кредитних активів банку можна ознайомитись за  наступним посиланням.

Конкурс з реалізації активів ПАТ АБ «Укоопспілка»   шляхом відступлення прав вимоги за кредитними договорами буде проводитися на електронних торгових майданчиках товарних бірж.

За більш детальною інформацією звертатися до ПАТ АБ «Укоопспілка» за  адресою: м. Київ, вул. В. Чумака, 5; тел. моб (067) 240-09-21, роб. (044) 455-36-99, або надсилати звернення на   адресу n.kostreychuk@bankukoopspilka.kiev.ua

Детальна інформація щодо продажу майна неплатоспроможних банків розміщена на Інформаційному порталі Фонду за посиланням http://torgi.fg.gov.ua/

Оголошення про проведення безпосереднього продажу майна ПАТ АБ «УКООПСПІЛКА»


Уповноважена особа Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ АБ «Укоопспілка»  оголошує безпосередній продаж майна ПАТ АБ «Укоопспілка», а саме: комп'ютерна техніка, банківське обладнання, меблі,  та інші основні засоби.
Зі списком майна банку можна ознайомитисьу переліку активів або на офіційному сайті банку за адресою: http://www.bankukoopspilka.kiev.ua/
Майно знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Магнітогорська, 1е.
За більш детальною інформацією та з приводу огляду майна звертатись до ПАТ АБ «Укоопспілка» за  адресою:  м. Київ, вул. В. Чумака, 5, тел. моб (067) 240-10-28, моб(067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, або надсилати звернення на ел.адресу v.voloschuk@bankukoopspilka.kiev.ua

Перелік майна ПАТ АБ «Укоопспілка»:
1. Касова техніка та банківське обладнання (детальніше за посиланням)
2. Комп’ютерна техніка (детальніше за посиланням)
3. Засоби зв'язку (детальніше за посиланням)
4. Сейфи (детальніше за посиланням)
5. Контрольно-охоронне обладнання (детальніше за посиланням)
6. Інші основні засоби (детальніше за посиланням)
7. Малоцінні необоротні матеріальні активи (детальніше за посиланням)
8. Електричні прилади (детальніше за посилання)
9. Меблі (детальніше за посиланням)

З покупцем укладається договір купiвлі-продажу. Кошти покупцем перераховуються на накопичувальний рахунок не пізніше наступного дня після укладання договору.
Придбане майно вивозиться покупцем самостійно зі складу банку не пізніше 5 робочих днів з моменту укладання договору та поверненню не підлягає.
Детальна інформація щодо продажу майна неплатоспроможних банків розміщена на Інформаційному порталі Фонду за посиланням http://torgi.fg.gov.ua/

Змінено фактичне місцезнаходження ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА»

З 10 серпня 2015 року ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА» буде розташований за наступною адресою:

03065, м. Київ, вул. В.Чумака,5.

Графік роботи ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА» наступний:

- понеділок – четвер: 09:00 до 18:00;

- п’ятниця: 09:00 до 16:45;

- перерва: з 13:00 до 13:45.

Довідкову інформацію можливо отримати за номером телефону ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА» : (044) 455-36-99.

Оголошення про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА»

Керуючись частиною третьою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» 20 липня 2015 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення про затвердження Реєстру акцептованих вимог кредиторів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА» (протокол № 168/15).

Кредитори можуть звернутись за отриманням інформації щодо акцептування їх кредиторських вимог у робочі дні з 09-00 до 18-00 години (п'ятниця з 9-00 до 16-45) за адресою: вул. Хрещатик, 7/11,  м. Київ, 01001.

Довідкова інформація за номером ПАТ «АБ «УКООПСПІЛКА»: моб. (067) 240-10-28, моб(067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, (044) 455-36-97, (044) 455-36-96

 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає виплати коштів вкладникам АБ «УКООПСПІЛКА»

 

 У зв’язку з прийняттям виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) рішення від 23 квітня 2015 р. № 83, «Про початок процедури ліквідації АБ «УКООПСПІЛКА» та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію банку», Фонд з 30 квітня 2015 р. розпочинає виплати коштів вкладникам даного банку.

Для отримання коштів вкладники АБ «УКООПСПІЛКА» з 30 квітня 2015 р. до 15 червня 2015 р. включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду ПАТ «УКРІНБАНК».

Відшкодування вкладникам АБ «УКООПСПІЛКА», які з будь-яких причин не звернуться до банку-агента Фонду в період з 30 квітня 2015 р. до      15 червня 2015 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до ПАТ «УКРІНБАНК» та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Довідкова інформація за телефонами:

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108 (дзвінки по Україні безкоштовні);

Інформаційна служба АБ «УКООПСПІЛКА»: моб. (067) 240-10-28, моб(067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, (044) 455-36-97, (044) 455-36-96

Інформаційний центр ПАТ «УКРІНБАНК»: 0 800 501-422.

 

 

 

Оголошення про здійснення виплат вкладникам АБ «УКООПСПІЛКА» за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 30 березня 2015 року включно

 

З 10 квітня 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА» (далі – АБ «УКООПСПІЛКА») здійснює виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 30 березня 2015 року включно, а також продовжуює виплати коштів вкладникам за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів здійснюватимуться через установи ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»).

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до установ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з паспортом та документом про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку виведення неплатоспроможного банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію у АБ «УКООПСПІЛКА» копії: паспорту, документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 30 березня 2015 року року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб — www.fg.gov.ua, на сайті АБ «УКООПСПІЛКА» —  www.bankukoopspilka.kiev.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

АБ «УКООПСПІЛКА»:моб. (067) 240-10-28, моб. (067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, (044) 455-36-97, (044) 455-36-96

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108, 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»: 0 800-30-40-40.

«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»: 0 800-30-40-40.

 

 Оголошення про виплати вкладникам АБ «УКООПСПІЛКА»

 

 З 08 квітня 2015 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА» (далі – АБ «УКООПСПІЛКА») починає виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився до 23 січня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися через установи ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» (далі – ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»).

Для отримання коштів за зазначеними договорами, вкладникам необхідно звернутися до установ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до АБ «УКООПСПІЛКА».

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 23 січня 2015 року буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АБ «УКООПСПІЛКА» —  www.bankukoopspilka.kiev.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за телефонами:

АБ «УКООПСПІЛКА»: моб. (067) 240-10-28, моб. (067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, (044) 455-36-97, (044) 455-36-96

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108, 0 800-503-435 (дзвінки по Україні безкоштовні);

ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»: 0 800-30-40-40.

 

ШАНОВНІ ВКЛАДНИКИ ТА ІНШІ КРЕДИТОРИ
ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА
«АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА»

На підставі постанови Правління Національного банку України від 22 січня 2015 року № 39 «Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 22.01.2015 прийнято рішення № 12 про запровадження з 23.01.2015 тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА» (код ЄДРПОУ: 21536532; МФО: 322625; місце знаходження: Україна, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11) (далі – АБ «УКООПСПІЛКА»).

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на  тимчасову адміністрацію в АБ «УКООПСПІЛКА» призначено провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Кашуту Дмитра Євгеновича.

Тимчасову адміністрацію в АБ «УКООПСПІЛКА» запроваджено строком на 3 місяці з 23 січня 2015 по 22 квітня 2015 включно.

Протягом дії тимчасової адміністрації вкладники АБ «УКООПСПІЛКА» можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Подавати до Фонду заяви на виплату коштів за договорами банківського рахунку та за договорами банківського вкладу, термін дії яких закінчився до введення та під час тимчасової адміністрації у АБ «УКООПСПІЛКА», не потрібно. За такими договорами виплата коштів здійснюватиметься за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду.

Про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду — www.fg.gov.ua, на сайті АБ «УКООПСПІЛКА» — www.bankukoopspilka.kiev.ua та у відділеннях даного банку.

Довідкова інформація за номерами: 0-800-308-108 – «гаряча лінія» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або за телефоном АБ «УКООПСПІЛКА»: моб. (067) 240-10-28, моб. (067) 240-09-19, роб. (044) 455-36-99, (044) 455-36-97, (044) 455-36-96

Відповіді на найбільш поширені питання Ви знайдете на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за посиланням www.fg.gov.ua/faq/

Курсы валют

Дата встановлення: 00/00/0000

Базова сума: вказано за 000 одиниць

Код валюты

Наименование валюты

Курс покупки

Курс продажи

643

Російський Рубль

00.00

00.00

840

Долар США

0000.00

0000.00

978

ЕВРО

0000.00

0000.00

новини

Оголошення

Детальніше

Оголошення про проведення відкритих торгів (аукціону)

Детальніше

Звіт про виплати та надходження АБ "УКООПСПІЛКА" станом на 01.01.2016

Детальніше

Оголошення про проведення безпосереднього продажу майна ПАТ АБ «Укоопспілка»

Детальніше

Оголошення про проведення відкритих торгів (аукціону)

Детальніше

Повідомлення про виникнення особливої інформації

Детальніше

Повідомлення про інформацію 05.12.14

Детальніше

Повідомлення про інформацію 20.11.14

Детальніше

Повідомлення про інформацію

Детальніше

Зміни до тарифів по картковим рахункам.

Детальніше

Повідомлення про інформацію

Детальніше

Затверджені нові тарифи по обслуговуванню карткових рахунків

Детальніше

Повідомлення про інформацію 08.09.2014

Детальніше

Повідомлення про інформацію

Детальніше

Повідомлення про інформацію

Детальніше

Повідомлення про виникнення особливої інформації 22.07.14

Детальніше

Протокол про підсумки голосування на позачергових Загальних зборах акціонерів ПАТ «АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКООПСПІЛКА»

Детальніше

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 16.09.13

Детальніше

Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента 24.04.13

Детальніше

Подтвержден рейтинг ПАО «АБ« Укоопспилка »

Детальніше

Продаж нежитлових приміщень 19.10.2012 р.

Детальніше